XIV Niedziela Zwykła 3.07.2022

3 lipca 2022

27(2001)                                             XIV Niedziela Zwykła                                 Rok C             3/7/2022

Niedziela – 3 lipca,  XIV Niedziela Zwykła

9.30– Za + śp. Stanisława Skórzyńskiego w 1r.śm.

11.30(on-line z udziałem wiernych) – Msza dziękczynna - w podziękowaniu za opiekę oraz wszelkie otrzymane łaski dla rodzin ze wspólnoty Domowego Kościoła, w mijającym roku formacyjnym.

18.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej

Poniedziałek  4 lipca

11.30 – Za + śp. mamę Jacka

Wtorek – 5 lipca

11.30 – Za + śp. Urszulę, Annę i Stefana Paprockich

Środa – 6 lipca, Bł. Marię Teresę Ledóchowską

19.00(on-line z udziałem wiernych)  – Za + śp. Krzysztofa Koronę

Czwartek – 7 lipca, I Czwartek Miesiąca

10.30 – O Boże błog. i dobre wyniki badań dla wojownika Maryi

19.00 (on-line z udziałem wiernych)  – W int. Panu Bogu wiadomej

Piątek – 8 lipca, Św. Jana z Dukli

19.00 (on-line z udziałem wiernych)  – Dziękczynna za pomoc w egzaminach i ukończenie studiów

Sobota – 9 lipca

10.30   W int. uzdrowienia międzypokoleniowego w rodzinie męża i żony oraz jako zadośćuczynienie NSPJ za wszystkie grzechy osobiste, małżeńskie i rodzinne

18.00(on-line z udziałem wiernych) – Za + śp. Włodzimierza Szajek

Niedziela – 10 lipca,  XV Niedziela Zwykła

9.30– Dziękczynnobłagalna w 5r. ślubu Joanny i Grzegorza z prośbą o Boże błog. na dalsze lata wspólnego życia

11.30(on-line z udziałem wiernych) – Za + śp. Stanisławę i Jana Gąstoł

18.00 – Za + śp. Elżbietę Nowacką

1.       RÓŻA RÓŻAŃCOWA3.07.po Mszy Świętej o godz. 11.30, zmiana tajemnic różańcowych.Intencja papieska: Módlmy się w intencji osób starszych, które są korzeniami i pamięcią narodu, aby ich doświadczenie i mądrość pomagały najmłodszym patrzeć w przyszłość z nadzieją i odpowiedzialnością. Intencja parafialna: Za wszystkie rodziny naszej parafii.

2.      JUBILEUSZDziękujemy za przesłane teksty i zdjęcia. Gdyby ktoś jeszcze chciał coś dodać to jest to ostatnia szansa. Teksty proszę przesyłać na monikamironiukpoczta@wp.pl.

3.      MODLITWA RÓŻAŃCOWA O POKÓJ 13 lipca, w rocznicę trzeciego z objawień fatimskich, po Mszy Świętej o godz. 19.00. Proszę przynieść ze sobą różaniec i swiecę.

4.      DZIEŃ DZIECKA – ze względów organizacyjnych został przeniesiony na 17 lipca. Zapraszamy.

5.      PIELGRZYMKA DO FATIMY I SANTIAGO - Spotkanie popielgrzymkowe 30 lipca.Kończymy zapisy na październikowy termin: 12-18.10. Więcej info u Ks. Proboszcza.

6.      PIELGRZYMKA DO MEKSYKU w terminie 11-20.02.2023. zgłoszenia i więcej u Ks. Proboszcza. Pozostało jeszcze tylko kilka miejsc.

7.      KAWIARENKAZapraszamy w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 9.30 i 11.30. Dziękujemy za pomoc i ciasto: p. Hani, p. Adeli i p Markowi.

8.      Poradnia rodzinno-małżeńskaosoby pragnące umówić się na spotkanie mogą to zrobić dzwoniąc pod nr tel. 07459950249  lub za pośrednictwem emaila - poradybham@gmail.com

9.      WOLONTARIUSZE – Na każdą Mszę potrzebujemy wolontariuszy.

10.   MATKI W MODLITWIE - jeśli któraś z pań chciałaby się włączyć w ruch, zgłoszenia w zakrystii.

11.   DOMOWY KOŚCIÓŁ Zapraszamy małżeństwa, które chciałyby dołączyć do wspólnoty i uzyskać więcej informacji o kontakt z Violettą, nr tel.07586234220 lub email. rvjaskolski@gmail.com

12.   MŁODZIEŻ STARSZAspotkanie w kościele w czwartki po Mszy Świętej o godz. 19.00.

13.   SCHOLA – Zapraszamy śpiewających i grających, zarówno dzieci, jak i dzieci z rodzicami.

14.   WSPÓLNOTA ODNOWY w Duchu Świętym „Wody Jordanu” zaprasza na spotkania modlitewno-uwielbieniowe zaczynające się Eucharystią w soboty o godz.18.

15.   KOLEKTY – II zbiórka jest przeznaczona na Fundusz Remontowy. „Bóg zapłać” za przekazywane ofiary na tacę i na konto parafialne. Taca: £511.78; Gift Aid £109.70; Świętopietrze £256.91. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie modlitewne, pracą i ofiarą. Istnieje możliwość wsparcia naszej Parafii. Można to zrobić przelewem na konto parafii. Nazwa konta PCM Birmingham, sort code 30-94-57, acc no 02036505. Dając w formie Gift Aid prosimy o dopisek GA.

16.   REMONT - Kontynuujemy remont przed wejściem do kościoła oraz dookoła kościoła. Dziękujemy Panu Piotrowi za podjęcie się prac. Dziękujemy p. Adamowi za prowadzone pracy przy remoncie ściany od Moor Street. Dziękujemy Firmie Mrówka za udzieloną zniżkę na materiały budowlane. Bóg zapłać za składane na ten cel ofiary: anon. £50, p. Cichosz £50.

17.   KANCELARIA PARAFIALNA – zapraszamy do indywidualnego umawiania się.

18.   POLSKIE CENTRUM– z całego serca dziękuję za modlitwę i za zaangażowanie. Bardzo proszę o modlitwę w tej intencji, aby tak jak kiedyś Polish Millennium House(PMH) był budowany w duchu jedności, tak by mógł dalej w tym samym duchu kontynuować swoją działalność. Zapraszamy do troski o dobre użytkowanie PMH.

19.   Bazar parafialny. Dziękujemy za organizację p. Ryszardowi Jaskólskiemu i jego rodzinie. Dziękujemy parafianom za odzew. Wiele rzeczy jest jeszcze do sprzedaży. Tym razem, ze względu na pogodę, musieliśmy ograniczyć się tylko do Sali z tyłu kościoła. Dochód z bazaru wyniósł £139.59.

20.  Komitet organizacyjny jubileuszu 60-lecia otwarcia Polskiego Centrum zaprasza wszystkich na kawiarenkę informacyjną w dniu 3 lipca, po obydwu Mszach św. o godz. 9.30 i 11.30 w Polish Millennium House. Kawa i ciasto gratis. Możliwość zakupu przekąsek. Więcej informacji udziela - G.Gołowczyńska tel. 0121-688 0420

21.   KRASNALKIspotkania w środy od 10.00 do 12.30 w Polish Millennnium House.

22.  ZMARLI– Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Jana Stangreckiego. Msza Święta pogrzebowa 13.07. Wieczny odpoczynek...

» Archiwum | Pobierz jako PDF

Przyroda jest lekarzem dla wszystkich chorób.

Hipokrates