29 marca 2020

Kościół w czasie koronawirusa 29.03.

Episkopat w Anglii i Walii, troszcząc się o dobro wiernych, podjął decyzję, że od piątku wieczorem(20.03.) aż do odwołania nie będzie możliwości bezpośredniego uczestnictwa wiernych we Mszy Świętej. Jest natomiast możliwość uczestnictwa w transmitowanych przez media Mszach Świętych.

Nasz kościół będzie zamknięty aż do odwołania.

Intencje na Msze Święte, które zostały zamówione, będą odprawione wg wcześniej umówionych terminów.

Z naszego kościoła w niedzielę 29.03. (g. 11.30) i piątek 3.04. (g. 19.00) transmisja Mszy Świętej. Zapraszamy do duchowego uczestnictwa w Eucharystii.

Jesteśmy wdzięczni za utożsamianie się z naszym kościołem i troskę o naszą świątynię.

Istnieje możliwość wsparcia naszej Parafii. Można to zrobić przelewem na konto parafii. Nazwa konta PCM Birmingham, sort code 30-94-57, acc no 02036505. Osoby dające w systemie Gift Aid prosimy o dopisek GA.

Twarde słowa ranią nawet gdy są sprawiedliwe.

Sofokles