Chrzest

Chrzest dziecka rodziców należących do parafii, należy zgłaszać  przynajmniej miesiąc przed planowaną datą. Należy przedstawić akt urodzenia dziecka /Birth certificate/. Chrzestnym może być osoba, która ukończyła 16 lat, przyjęła sakrament bierzmowania, jest wierzącym i praktykującym katolikiem. Nie mogą tej funkcji pełnić osoby będące w związku cywilnym (bez ślubu kościelnego).

Nauka przed chrztem dla obojga rodziców - w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 17,00.

Chrztu udzielamy w II i IV niedzielę po Mszy świętej o godz. 11.30.

Niebo samo nie spadnie. Trzeba je osiągnąć.

Adam Mickiewicz