Bierzmowanie

Przygotowanie kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbywa się kościele.  Tegoroczne przygotowanie rozpoczęliśmy 8 września. Dziękuję wszystkim, którzy byli obecni na spotkaniu 22 września i 6 października oraz za modlitwę do Ducha Świętego. Kolejne spotkanie 27 października. Spotkanie rozpoczyna się udziałem we Mszy Świętej o godz. 18.00.  Od listopada spotkania będą co tydzień.

Jak przyjęliście naukę o Chrystusie Jezusie jako Panu, tak w Nim postępujcie: zapuśćcie w Niego korzenie i na Nim dalej się budujcie

List do Kolosan