24 października 2021

Kerygmat

Jeśli czujesz, że wierzysz z przyzwyczajenia, modlisz się bez zastanowienia i chciałbyś coś z tym zrobić: ożywić wiarę, pogłębić modlitwę, spotkać wierzących ludzi, to zapraszamy Cię na cykl spotkań ewangelizacyjnych. Pierwsze w sobotę 30 października po wieczornej Mszy Świętej. Ks. wikariusz z grupą Wody Jordanu.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

1. BÓG MNIE KOCHA

• 30 października 2021     -    adoracja, konferencja i świadectwo
  • 6 listopada 2021            -     adoracja, dzielenie w grupach i modlitwa o doświadczenie  Bożej miłości

2. JESTEM GRZESZNIKIEM

• 13 listopada 2021    -      adoracja, konferencja i świadectwo
  • 20 listopada 2021    -      adoracja, dzielenie w grupach, modlitwa o uzdrowienie wewnętrzne i uwolnienie z grzechów

3. JEZUS MNIE ZBAWIŁ

• 27 listopada 2021     -    adoracja, konferencja i świadectwo
  • 4  grudnia 2021        -     adoracja, dzielenie w grupach i modlitwa oddania życia  Jezusowi

4. JEZUS DAJE MI DUCHA ŚWIĘTEGO

• 11 grudnia 2021          -    adoracja, konferencja i świadectwo
  • 18 grudnia 2021         -    adoracja, dzielenie w grupach, modlitwa o wylanie Ducha Świętego

4. JEZUS CZYNI MNIE CZŁONKIEM KOŚCIOŁA

• 8 stycznia 2022          -     adoracja, konferencja i świadectwo
  • 15 stycznia 2022         -    adoracja, dzielenie w grupach, uwielbienie i zaproszenie do  wspólnoty

Wszystkie spotkania rozpoczynają się po Mszy Świętej o g. 1800.

W obecnym czasie dobry katolik musi bronić religii. To, co trzeba czynić, to zdobywać się na dobry przykład i praktykowanie wszystkich cnót, by zjednać wszystkie serca dla naszej religii, do której mamy szczęście przynależeć.

św. Jan Bosko