8 września 2019

Przgotowanie do I Komunii

Msza z aktywnym uczestnictwem dzieci w niedzielę 20.10. o godz. 9.30.

Spotkania modlitewne i organizacyjne w kościele w II środy każdego miesiąca. Początek o godz. 18.00.

Msza Święta z udziałem dzieci przygotowujących się do I Komunii 29.09. o godz. 9.30.

Przygotowanie do I Komunii będzie się odbywać w ramach Szkoły Przedmiotów Ojczystych (spotkania w soboty począwszy od 14.09), oraz przy parafii (spotkania w środy o godz. 18.00 – pierwsze spotkanie 11.09). Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Wszystkich rodziców i dzieci, zarówno przygotowujących się przy szkole jak i przy parafii, zapraszam na spotkanie w najbliższą środę, 11.09.

Człowiek jest doskonałością świata, Duch jest doskonałością człowieka, miłość jest doskonałością ducha, caritas zaś - miłość Boża - jest doskonałością miłości

św. Franciszek Salezy