7 sierpnia 2019

WNIEBOWZIĘCIE NMP

W  czwartek, 15 sierpnia, będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to dzień obowiązkowego uczestnictwa we Mszy Świętej. We środę Msza Święta o godz. 19.00, a w czwartek o 10.30, 13.10( w j. angielskim) oraz o 19.00. Zapraszamy.

Wprowadzeniem do uczestnictwa we Mszy Świętej niech będzie śpiew Godzinek o Niepokalanym Poczęciu. Rozpoczęcie śpiewu pół godziny przed Mszą Świętą.

Człowiek jest doskonałością świata, Duch jest doskonałością człowieka, miłość jest doskonałością ducha, caritas zaś - miłość Boża - jest doskonałością miłości

św. Franciszek Salezy