13 stycznia 2018

Rekolekcje w Fenton

Polska Parafia w Scunthorpe organizuje w dniach od 09 – 11 lutego 2018 r. w Stanicy Harcerskiej w Fenton (Fenton High House, Newark Road Lincolnshire, LN1 2EJ) rekolekcje na podstawie Kursu Alfa, których główną myślą jest: moja odpowiedź na wezwanie do ewangelizacji. Rekolekcje poprowadzi Zespół Nowej Ewangelizacji przy Episkopacie Polski pod kierunkiem O. Jacka Dubla. Rekolekcje potrwają od piątkowego wieczoru 09 lutego do niedzieli 11 lutego włącznie. W rekolekcjach mogą wziąć udział rodziny z dziećmi. Koszt udziału w rekolekcjach to – osoba dorosła: £30, dziecko: £15 (do 16 roku życia). Opłaty za rekolekcje można uiszczać: gotówką u skarbnika Parafii (Agnieszka Grab lub Karina Gołach), czekiem lub postal order wystawionym dla: PCM Scunthorpe Parish. Wypełniony  formularz zgłoszeniowy wraz z opłatą można doręczyć osobiście do Parafii lub odesłać na adres: Ks. Włodzimierz Pająk, 117 Buckingham Street, Scunthorpe North, Lincolnshire, DN15 7JH. Organizatorzy zapewniają nocleg i posiłki przez cały czas trwania Kursu. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 07857473177.

Nie zwalczajcie zła złem. lecz jeśli ktoś cię uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi.

Mt 5,39